Fifi ndahet përfundimisht nga i dashuri: Gjithçka që humbet, gjendet prapë…

20/01/2021 - 14:43

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj. Pak kohë më parë, ajo bëri publike lidhjen me të dashurin, që është identifikuar si Xhulio Tabaku, por lumturia i zgjati shumë pak.

Dhe tani këngëtarja ka sqaruar gjithçka duke treguar se është ndarë përfundimit nga mashkulli që i ka rrëmbyer zemrën duke e deklaruar veten 100% single.

“Je single apo e zënë?”- e pyeti një prej fansave, gjatë një bashkëbisedimi që këngëtarja zhvilloi me ndjekësit në Instagram. “Single 100%”- u përgjigj Fifi, me sinqeritet.

Ndërsa një tjetër e pyeti nëse “gjendet lumturia përsëri kur je e lënduar shpirtërisht”, dhe ajo u shpreh: “Gjithçka që humbet, gjendet prapë”, ndoshta duke e lidhur me gjendjen e saj emocionale pas ndarjes nga partneri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e mirënjohur, Kida, duket se së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë.

Eliza Dushku është një nga emrat më të pëlqyer në botën e kinematografisë.

Prej më shumë se një viti, Tuna nuk ka qenë aktive në muzikë.

Me siguri ju kujtohet seriali i famshëm “Ezel” me aktorin Kenan Imirzalioglu në rol kryesor.

Romanca e re e Romeo Veshajt me vajzën e ministrit të PS-së, Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është në qendër të vëmendjes prej disa javës

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë.

Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura, fama e së cilës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë.

Beren Sat është një ndër aktoret më të famshme të telenovelave turke.

Kur përmendet mbiemri Lipa, mendja shkon tek suksesi i Dua-s, këngëtares me origjinë shqiptare që ka bërë bujë në tregun muzikor ndërkomb

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë një ndër çiftet më të përfolur në mediat rozë dhe shpeshherë publikojnë në rrjete