Finalizohet divorci mes aktorëve Justin Hartley dhe Chrishell Stause

16/01/2021 - 21:37

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.

"Të dy hynë në zgjidhje konfidenciale për sa i përket kushteve të divorcit, duke përfshirë mbështetjen e njëri-tjetrit. Chrishell ka vazhduar jetën e saj dhe pret me padurim fillimet e reja", ka thënë një burim për Us Weekly.

“Vendimi për divorc ishte i shpejtë dhe impulsiv”, ka thënë Stause, e cila deklaroi se u njoftua për divorcin pak minuta pasi u largua nga shtëpia e tyre për në punë.

“Unë menjëherë mora vetëm disa gjëra dhe dola shpejt nga atje. Unë nuk e dija me të vërtetë se ku do të shkoja ose çfarë do të bëja, por vetëm duhet të largohesha”, vazhdoi ajo.

Hartley ndërkohë është duke shijuar një lidhje të re me Sofia Pernas.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.