Fiori Dardha preket nga Covid-19, ja kush e zëvendëson në emisionin investigativ

03/12/2020 - 16:41

Moderatorja e njohur e emisionit investigativ "Boom" në RTV Ora, Fiori Dardha është infektuar me Covid-19.

Lajmin e ka dhënë vetë Fiori, përmes një postimi në Instagram, ku shkruan se ndonëse ka treguar kujdes të jashtëzakonshëm prej muajit mars, nuk ka mundur t'i shpëtojë koronavirusit.

Ndër të tjera ajo zbulon se në vendin e saj do të jetë këngëtari Erion Korini, i cili do të shoqërojë për dy javë drejtuesen tjetër të emisionit, Rozana Radin.

POSTIMI I PLOTË

Për dreq, më gjeti edhe mua!

________________________

Ndonese kam treguar nje kujdes te jashtezakonshem dhe prej muajit mars, (thuajse) kam jetuar me maske, covidit nuk i shpetova dot!

Duke qene se jam autore dhe prezantuese e nje emisioni te perditshem, do te vazhdoj te punoj nga shtepia per te pergatitur jo vetem  "BOOM", por per te finalizuar sa me shpejt edhe projektin tim #GOCAT 

Falenderoj Erion Korinin qe pranoi te me zevendesonte gjate diteve qe do te me duhet te qendroj e izoluar.

@rozana_radi dhe @erionkorini jane miq shume te mire dhe do te dine ta percojne kimine qe kane me njeri-tjetrin edhe tek publiku.

Kam fatin te punoj me nje staf te mrekullueshem dhe jam e bindur qe mbeshtetja e kolegeve dhe e drejtuesve te TV ORA nuk do me mungoje edhe keto dite!

Rozi & Erion, ju vaftë mbarë! 

Kujdesuni per veten! 

Sherim te shpejte per te gjitha ata (qe si une), po perballen me Covid - 19! 

Me kujdesin e perkushtim e mjekeve dhe ndihmen e Zotit, do ia dalim! 

Forca! 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg