FOTO/ Genta Ismajli është shtatzënë për herë të parë?

17/02/2020 - 11:30

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin turk, Usta.

Genta ka gjetur dashurinë e jetës dhe në planet e çiftit është edhe martesa ndonëse ende nuk ka një datë konkrete.

Një foto e publikuar në profilin e përbashkët të Gentës dhe Ustës në Instagram, ka ngritur dyshimet se këngëtarja para se të vishet me fustanin e bardhë do të sjellë në jetë një bebe.

Në foto Usta shfaqet pranë Gentës, barku i të cilës duket pak më i rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat të shkruajnë në komente për shtatzëninë e këngëtares.

"Genta qenka shtatzënë"; "Urime për shtatzëninë tënde! Ti ke ndjekur zemrën! Mos të ta ndjejë për të tjerët!"; "Është shtatzënë?"- janë disa prej komenteve në foto.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar

Aktori turk mjaft i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug është dërguar në spital pasi dyshohej se ishte prekur nga koronavirusi.

Pas lajmit që qarkulloi në disa media se xhaxhai i këngëtares Greta Koçi është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të

Një tjetër vdekje e një artisti është shënuar nga koronavirusi.

Moderatorja e njohur e RTSH-së, Hygerta Sako duket se nuk e ka pritur mjaft mirë shtrëngimin e masave për të parandaluar përhapjen e koro

Trajneri i njohur i dialektit, 76-vjeçari Andrew Jack ka humbur jetën të martën në një spital në Surrey, pas betejës me koronavirusin. 

Ata janë ndarë prej disa muajsh tashmë, pas katër vitesh dashuri së bashku, prej së cilës ka lindur një vajzë e bukur, Lea De Seine.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë parë në rrugët e Funchal, duke nxjerr shëtitje fëmijët e tyre, imazhe që në dukje nuk kanë

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v