Fotoja e Dj Sardit që habiti fansat

26/05/2020 - 13:22

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Shkak është bërë një foto romantike që Dj ka publikuar në instastoryn e tij, së bashku me një vajzë, por që nga foto nuk shihet fytyra e saj.

Në një postim tjetër në Instagram, vërehet mjaft qartë unaza në gishtin e dorës së majtë të Dj Sardit.

Të menjëhershme kanë qenë komentet nga ana e ndjekësve, që kanë uruar Sardin për lidhjen e tij.

Ende nuk ka një konfirmin nga vetë DJ dhe nuk dihet se kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i mirënjohur Koço Devole luajti në filmin “Dy gisht mjaltë” përkrah Elvana Gjatës, ku ishte në rolin e babait të saj, ka rrëfyer p

Aktori i Broadway, Nick Cordero ka humbur jetën për shkak të koronavirusit në moshën 41-vjeçare. Ai qëndroi rreth një muaj në kujdes inte

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi feston sot ditën e lindjes.

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-

Khloe Kardashian “ka thyer” heshtjen për fejesën e aluduar me Tristian Thompson, dhe është po aq konfuze sa të gjithë të tjerët!

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka treguar prej kohësh se shpesh vuan nga ankthi.

Reperi Kanye West ka shpallur kandidaturën e tij për t’u bërë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka udhëtuar së bashku me bashkëshortin e saj drejt Miamit për të festuar përvjetorin e dytë të ma

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën – Stresi prej kohësh ka qenë në qendër