Gaga për romancën me Cooper: Donim që njerëzit të besonim se ishim të dashuruar

07/11/2019 - 10:16

Lady Gaga ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien e saj me Bradley Cooper.

Performanca e paharrueshme e saj në Academy Awards ishte thjesht një shfaqje.

Në një intervistë për Elle ajo foli për spekulimet rreth një marrëdhënieje mes tyre.

“Sinqerisht, mendoj se mediat janë shumë të trasha. Ne kemi bërë një histori dashurie. Për mua si interpretuese dhe si aktore, sigurisht që dëshironim që njerëzit të besonim se ishim të dashuruar. Dhe dëshironim që njerëzit ta ndjenin atë dashuri në Oscars. Donim të kalonte nëpër lentet e kamerës dhe të shikohej në çdo televizion. Kemi punuar shumë për të. Kemi punuar për ditë të tëra. Ne hartuam çdo gjë, ishte orkestruar si shfaqje”, tha këngëtarja. 

Gaga fitoi një Oscar për këngën më të mirë origjinale për "Shallow”.

Edhe më parë, në një intervistë për Jimmy Kimmel, këngëtarja tha se: “Njerëzit panë dashuri dhe e dini çfarë, kjo është ajo që donim që ju të shihnit. Kjo është këngë dashurie.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s