Genta Ismajli prezanton të dashurin turk me familjen

14/12/2019 - 16:38

Prej kohësh, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur. Djali që i ka rrëmbyer zemrën Gentës është biznesmen turk dhe quhet Hysen. Çifti është i lidhur prej kohësh, por vetëm së fundmi lidhja e tyre u zbulua nga mediat.

Pak ditë më parë, Genta mori propozim për martesë nga Hyseni, i cili ishte kujdesur në detaje që këngëtarja ta mbajë mend përgjithmonë këtë moment. "Të dua", ishte shkruar në urën e famshme të Bosforit, teksa çifti e pa shfaqejn me fishekzjarre nga jahti. 

Tani çifti e kanë bërë lidhjen e tyre serioze pasi siç ka mësuar "Xing.al", Genta e ka prezantuar Hysenin me familjen dhe miqtë e saj. Çifti aktualisht ndodhen në Prishtinë ku biznesmeni është njohur me njerëzit më të dashur për Gentën.

Gjatë qëndrimit në Prishtinë nuk kanë munguar surprizat nga Hyseni i cili i ka dhuruar Gentës një kuti me trëndafila të cilën ajo e ka publikuar në Instagram. "Unë jam jotja dhe ti je i imi", shkruan Genta./Xing.al

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Georgina Rodriguez ka festuar në 27 janar 26 vjetorin dhe poston në rrjetet sociale një foto familjare me fëmijët dhe Cristiano Ronaldo,

Takimi mes Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, në prapaskenat e Sag Awards, ka entuziazmuar fansat dhe me sa duket, nuk ka vetëm një detaj që

SYRI.net  shkruan se televizioni Top Channel ka paditur në Gjykatën e Rrethit Tirane aktoren Delinda Disha,  ecila 6 muaj më parë u largu

Miliarderja Kylie Jenner ka zbuluar se kishte udhëtuar me helikopterin që i mori jetën Kobe Bryant dhe vajzës së tij, ndaj kjo ngjarje tr

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë.

Prej disa ditësh boksieri Kristian Prenga po përflitet për një lidhje dashurie me ish-banoren e "Big Brother", Rike Roçi.

Jelani Maraj, vëllai i reperes Nicki Minaj është dënuar të hënën me 25 vjet burg, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë 11-v

Në numrin e ri të "Vouge" britanik, modelja Irina Shayk foli për herë të parë për ndarjen nga Bradley Cooper pas katër vitesh së bashku.

Këngëtarja Selena Gomez është shprehur rreth gjendjes së saj pas ndarjes nga këngëtari Justin Bieber.

Pamela Anderson ka publikuar fotografitë e para me bashkëshortin, Jon Peters, me të cilin bëri një ceremoni sekrete në fillim të kësaj ja