Genta Ismajli pushton mediat turke

14/11/2019 - 11:12

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli prej disa kohësh ndodhet në Turqi.

Pati spekulime se është larguar nga vendi për të bërë pushime me një person misterioz, por jo. Mediat turke kanë bërë të ditur se Genta po bashkëpunon me një artist të njohur turk për një projekt muzikor.

Nuk dihet ende emri i tij pasi këngëtarja po mundohet ta ruajë sekretin. Megjithatë, ka dhënë intervista në gazetat turke duke treguar sa mirë po e kalon kohën në Stamboll.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur e Top Channel, Dojna Mema ka humbur të atin.

Reperi amerikan Juice WRLD ka humbur jetën në moshën 21- vjeçare për shkak të arrestit kardiak.

Eneda Tarifa është fituesja e edicionit të këtij viti të festivalit "Kënga Magjike", një tjetër trofe për Flori Mumajesin, kantautorin e 

Reperi Viktor Paloka, i njohur në skenë si Unikkatil-i ka humbur të atin.

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk.

I ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte këngëtari  Devis Xherahu dhe partnerja e tij, Ertemiona Mejdan

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “DigitAlb”.

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e

Mbyllet emisioni "Casa de los 3s" i moderuar nga Dajana Shabani dhe Besmir Metani dhe Hermes Nikaj i njohur si "Zogu i Tiranës", i cili d

Morena Taraka është një ndër personazhet e ekranit që pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit udhëtoi drejt Shqipërisë për t’ju ardhur në ndi