Genta Ismajli shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

15/09/2020 - 13:42

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është shfaqur për herë të parë me barkun e rrumbullakosur në Zvicër.

E buzëqeshur e me një fustan të zi, ajo duket shumë elegante edhe pse disa muajsh shtatzënë.

Fotoja është shkrepur në një dyqan lulesh në Zvicër, ku duket se këngëtarja shqiptare po kalon disa kohë.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur para disa muajsh bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin turk, Hysein Usta.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.

Koncertet dhe muzika live në bare e restorante që prej muajit mars është e ndaluar për shkak të pandemisë së Covid-19.

Gjithmonë më pranë njëri-tjetrit Katie Holmes dhe shefi Emilio Vitolo të cilët nuk fshihen më.

Gjetja e dy pistoletave, teksa këngëtarja Fjolla Morina po hynte në territorin shqiptar me makinën e saj “Audi” i kushtoi masën “arrest s

Reperi i njohur Stresi ka rezultuar pozitiv me koronavirus, gjë që e ka befasuar atë.

Gjatë episodit të djeshëm të “Big Brother VIP” në Itali (Grande Fratello VIP), si i ftuar special, aktori Gabriel Garko zbuloi – pa qenë

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Reperi shqiptar Geri Xhara, i njohur me emrin e artit si Big Basta prej disa vitesh është zhvendosur me familjen e tij në Zelandën e Re.

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës.