Gigi Hadid dhe Zayn kanë planifikuar të bëjnë fëmijë bashkë

21/02/2020 - 11:09

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale. Supermodelja ka rikujtuar fillimet e saja si modele, momente aspak të lehta pasi i kanë thënë hapur se “nuk ka trup” për pasarela.

Jean Paul Gaultier ishte dizanjeri i parë që i dha asaj mundësinë të sfilojë në vitin 2005, duke i hapur Gigi-t rrugët drejt suksesit.

Mirëpo, ajo nuk e sheh veten për shumë gjatë në botën e modelingut, pasi Gigi ka rrëfyer se në një të ardhme jo shumë të afërt ka ndërmend të bëhet mama dhe të heqë dorë nga modelingu.

Ajo nuk e ka përjashtuar faktin se së shpejti mund të bëhej një ‘kuzhiniere me kohë të plotë’, duke ndenjur gjithë kohës në shtëpi.

Gigi është ribashkuar me këngëtarin Zayn Malik dhe duket se kanë bërë plane serioze për të ardhmen e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur shqiptar Sidrit Bejleri ka njoftuar se sot ka humbur vjehrrin. Këngëtari shkruan në rrjete sociale se i afermi i tij v

Aktorja e njohur amerikane, Sharon Stone ka falenderuar Shqipërinë që i erdhi në ndihmë Italisë duke i dërguar mjekë dhe infermierë në nj

Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D'Urso falënderoi mbrëmjen e djeshme Shqipërinë për dërgimin e 30 mjekëve dhe infermierëve në Ita

Si shumë artistë të tjerë edhe këngëtari Bruno Mars ka dhënë kontributin e tij për situatën e vështirë që po përjeton bota si pasojë e vi

Neymar e ka të pamundur të respektoj rregullat, në çdo rast e sheh veten në qendër të kritikave.

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Këngëtari i njohur, Enrique Iglesias ka ndarë me ndjekësit në Instagram se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koron

Yjet e njohur shqiptarë bëhen bashkë për të sjellë një version të ri të "Kënga e mjekut"për të falenderuat bluzat e bardha të cilët janë

Spikerja e lajmeve të edicionit informativ të Tv Klan, Anjola Hamzaj ishte e ftuar në emisionin "Rudina" pasditen e të shtunës, ku foli p

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.