Gigi Hadid tregon barkun e rrumbullakosur për herë të parë

16/07/2020 - 09:40

Teksa po realizonte një video live në Instagram, supermodelja Gigi Hadit tregoi barkun e rrumbullakosur.

"Ja ku është barku im", tha Gigi pasi vendosi të ndante me ndjekësit transformimin që i ka bërë shtatzënia, ndërsa foli edhe për emocionet lidhur me këtë ndjenjë të veçantë.

25-vjeçarja foli edhe rreth kritikave që ka marrë nga fansat pasi nuk ka postuar asgjë në rrjetet sociale gjatë periudhës së shtatzënisë, por ajo tha se kjo ka ndodhur pasi mendon se në botë po ndodhin gjëra edhe më të rëndësishme.

"Kjo është një arsye për të cilën ndjeva se nuk është në të vërtetë diçka që duhet të ndaj veç me familjen dhe miqtë e mi. Padyshim që shumë njerëz kanë humbur jetën për shkak të koronavirusit dhe më pas zhvillimet me “Black Lives Matter”, dhe unë mendova se prania jonë në mediat sociale duhet të ishte vetëm për këto tema.", u shpreh supermodelja.

Gjatë live-t me ndjekësit, Gigi foli fjalë të ëmbla për partnerin e saj, Zayn Malik, të cilin e falenderoi për mbështetjen dhe përkujdesjen që tregon ndaj saj.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke shtuar kureshtj

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Aktori i humorit, Florjan Binaj u infektua me Covid-19 një muaj më parë dhe arriti ta fitojë betejën me virusin.

Moderatorja Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë këngë remix.

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga koronavirusi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha duket se nuk po kalon ditë të mira për shkak të problemeve me shëndetin.

Së fundmi Sara Hoxha, e dashura e Ledrit ka postuar një foto ku tregon strijat në pjesën anësore të kofshëve.

Kanye West synon të fitojë dashurinë e bashkëshortes së tij Kim Kardashian me pushime, ku do të përpiqet të rregullojë gjërat.

Meghan Markle feston sot ditëlindjen e saj të 39-të dhe nuk ka munguar urimi nga mbretëresha Elizabeth, Princi William dhe bashkëshortja