Granit Xhaka do të bëhet baba për herë të dytë

15/01/2021 - 23:03

Kapiteni i Arsenal, Granit Xhaka pritet të bëhet baba për herë të dytë. Në një postim në rrjetet sociale ai ka dalë një foto me bashkëshorten e tij shtatzënë dhe vajzën.

Leonita e Xhakës duket se do e bëjë me fëmijë të dytë futbollistin me origjinë shqiptare, por që përfaqëson Zvicrën.

Ndërkohë vetë Xhaka duket mjaft i entuziazmuar teksa shkruan se ‘’Familja jonë e vogël po rritet … mezi presim t’ju takojmë’’. Çifti ka një fëmijë tashmë, vajzën Ayana që ka lindur në 2019.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gjatë intervistës ekskluzive me Oprah Winfrey, Meghan Markle rrëfeu si kurrë më parë për gjithë momentet e errëta që i është dashur të ka

Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka zbuluar se do të marrë drejtimin e “Portokalli” për këtë sezon të ri.

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka rrëfyer marrëdhënien e tij me fëmijët, po veçanërisht me vajzën e vogël. Ai ka zbuluar edhe "sherret

56-vjeçari Nicolas Cage është martuar për herë të pestë, këtë herë me të dashurën 26-vjeçare Riko Shibata në një ceremoni të vogël në Las

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao kanë celebruar dashurinë e tyre me martesë.

Aktori i mirënjohur shqiptar, Behar Mera do të jetë zyrtarisht pjesë e emisionit të humorit, "Klanifornia". 

Adele është divorcuar nga ish-bashkëshorti i saj Simon Konecki pas dy vitesh negociata.

Reperi i njohur, Mozzik është një nga më të paguarit në tregun muzikor shqiptar.

Romain Gavras ka konfirmuar ndarjen nga Rita Ora pas disa muajsh lidhjeje.