Hygerta Sako në një lidhje? Moderatorja durrsake përgjigjet për herë të parë

14/11/2019 - 12:20

Pak javë më parë moderatorja e njohur durrsake Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

Nga beqare ajo e bëri në një marrëdhënie, por si gjithmonë e rezervuar për jetën private ajo nuk zbuloi më tepër detaje.

Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi edhe në emisionin “Glamour Zone”.

Përgjatë një interviste me moderatoren, Ester Bylyku, Hygerta është pyetur për lidhjen e saj dhe sërish e ka lënë më pikëpyetje.

Në rubrikën e pyetjes me spec ajo është pyetur nëse është në një lidhje dhe Hygerta duke qeshur i ka kërkuar moderatores të ndryshojë temë.

Ky reagim, u mor nga ana e moderatores Ester Bylyku, si një konfirmim për lidhjen e saj të fshehtë, e ndërsa Hygerta për asnjë moment nuk kundërshtoi.

Kujtojmë se Hygerta nga martesa e saj e parë, ka një vajzë 13-vjeçare të qujatur Ana.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.