Hygerta Sako prezanton për herë të parë mamanë e saj (FOTO)

21/10/2019 - 17:01

Ish-missi dhe moderatorja e njohur durrsake, Hygerta Sako është gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private, por ka bërë një përjashtim këtë herë.

Hygerta ka publikuar në InstaStory një foto ku iu prezanton ndjekësve të saj të ëmën.

Nënë e bijë shfaqen nën shoqërinë e njëra-tjetrës në një kafe.

"Me Rina balerinën. Dashuria e nënës është përgjithmonë", shkruan Hygerta krahas fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjalën e mediave.

Këngëtari Aaron Carter ka përfunduar në spital në Florida.

Genta Ismajli është një nga ato këngëtare që jetën e saj private e ka mbajtur larg syrit të mediave rozë.

Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit me bashkëshortin e saj Aleks, prej muajit qershor.

3-shja e pandarë e industrisë së filmit janë bashkuar sërish në festivalin e 14-të të filmit në Santa Barbara.

Humbja e të drejtave për këngët e saj të vjetra vazhdon t’i shkaktojë shumë telashe Taylor Swift.

Historia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka përfunduar prej tre vitesh.

Gjatë vitit të ardhshëm, këngëtarja Pink ka vendosur të shkëputet pak nga muzika që ti përkushtohet më shumë bashkëshortit, Carey Hart dh

Pak javë më parë moderatorja e njohur durrsake Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

I ftuar në emisionin "Glamour Zone", në Rtv Ora, këngëtari Robert Berisha ka folur ndër të tjera për ngjarjen që bëri bujë në fund të ver