I dashuri biznesmen surprizon Genta Ismajlin, pozon joshëse me fustan nate

07/12/2019 - 22:26

Së fundmi u zbulua në media se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është në një lidhje me një biznesmen turk. Ai quhet Hysen, është 39 vjeç dhe ka biznese në Turqi e Zvicër. Edhe pse Genta ka preferuar të mos flasë publikisht për këtë lidhje, fotot e çiftit prej ditësh qarkullojnë në rrjet.

Mëngjesin e sotëm Hyseni e ka surprizuar Gentën duke ia mbushur dhomën me tollumbaca të kuq teksa në foto shihet edhe një buqetë me trëndafila. Genta shfaqet duke pozuar joshëse me fustan nate prapa perdes.

Kujtojmë që Genta prej kohësh po qëndron në Turqi pasi po përgatit edhe një këngë të re me një artist turk.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz

Ish-gruaja e bossit rus të Chelsea-s, Roman Abramovich, Dasha Zhukova është martuar me bilionerin grek, Stavros Niarchos.

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Këngëtarja Era Rusi ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin "Mos i fol Shoferit" në RTV Ora.

Reperja Loredana Zefi, e cila përflitet për një histori të re dashurie me producentin gjerman, Maclud pas ndarjes nga Mozzik, publikoi kë

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur, Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel pas t