I kërkoi falje pasi u kap "mat" me një tjetër, reagon bashkëshortja e Justin Timberlake

06/12/2019 - 13:28

Një ditë më parë, këngëtari i njohur Justin Timberlake i kërkoi falje bashkëshortes pas fotove që qarkulluan në rrjet ku ai dhe kolegia e tij Alisha Wainwright shiheshin të kapur për dore.

"Unë qëndroj larg thashethemeve sa të mundem, por për familjen time mendoj se është e rëndësishme të flas në lidhje me thashethemet e fundit që po lëndojnë njerëzit që dua. Dua të sqaroj që asgjë nuk ka ndodhur mes meje dhe koleges sime. Piva shumë dhe më vjen keq për sjelljen time atë natë. Duhet të kisha treguar kujdes. Ky nuk është shembulli që dua t’i jap tim biri. I kërkoj falje gruas sime të mrekullueshme që e vendosa në një situatë kaq të sikletshme dhe do të përqëndrohem të jem bashkëshorti dhe babai më i mirë", shkrunte Justin në Instagram.

Pas kësaj ka reaguar bashkëshortja e Timberlake, aktorja Jessica Biel. Burime për prestigjiozen "People" bëjnë me dije se ajo mendon se bashkëshorti nuk e ka tradhëtuar por e ka tepruar paksa me pijen.

Sipas burimit Jessica beson tek ai dhe janë duke u përpjekur që këtë gjë ta kalojë së bashku.

"Ai është miqësor, por kësaj rradhe e teproi me pijen. Por Jessica mendon se ai nuk e ka tradhëtuar. Ajo do të vazhdojë të qëndrojë pranë tij", u shpreh burimi për "People".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow ka festuar një ditë më parë 48-vjetorin e lindjes në një mënyrë të veçantë.