I kritikoi të dashurin, Gigi i kundërvihet publikisht Jake Paul: Ik bëj nani

24/02/2020 - 11:13

Supermodelja Gigi Hadid dhe këngëtari  Zayn Malik u rikthyen sërish bashkë pas ndarjes që zgjati pak më shumë se dy vite.

Dashuria e tyre duket se i rezistoi distancës dhe kohës dhe këtë e dëshmon veprimi i fundit i Gigit. Dikush i ofendoi të dashurin dhe ajo nuk e la pa përgjigje.

"Ai është një djalë i vogël dhe ka një sjellje të keqe, më largoi pa asnjë arsye kur unë u tregova i mirë me të. Zane, e di që po e lexon këtë, boll u mërzite se u ktheve në shtëpi vetëm te dhoma jote e madhe e hotelit.", shkroi në rrjete sociale Jake Paul mjaft i njohur në YouTube, për këngëtarin.

Ky postim nuk u prit aspak mirë nga supermodelja e cila iu përgjigj:

"Sepse atij nuk i intereson të shoqërohet me ju dhe ekipin tuaj të turpshëm të grupeve në YouTube? Vetëm në shtëpi me miqtë e tij më të mirë, si një mbret sepse ai më ka mua zemër. Atij nuk i bëhet vonë për surratin tënd të shëmtuar. Ik bëj nani."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Kylie Jenner i është bashkuar listës së njerëzve të pasur që kanë dhuruar para për të gjetur kurën ndaj koronavirusit, për të blerë pajis

Në këto ditë të vështira për të gjithë si pasojë e përhapjes së pandemisë, këngëtarja e njohur, Fifi ka menduar që të jetë më pranë publi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e koronavirusit.

E premtoi dhe ja ku doli projekti i saj muzikor. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa ka publikuar vi

Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën "No Kid Hungr", e cila shpërndan ndihma për komunitetet të ushqejnë fëmijët që

Këngëtarja me famë ndërkombëtarë, Rihanna, ka dhuruar plotë pesë milionë dollarë në përpjekjet për lehtësimin e koronavirusit përmes fond

Mamaja e këngëtares me famë botërore Rita Orës, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.

Emisioni i humorit "Portokalli" nuk do të vazhdojë më transmetimin për shkak të situatës së koronavirusit.

Reperja e famshme, Cardi B përmes një video në Instagram thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë me koronavirus genjejnë dhe e bëj