Irina Shayk kapet mat me të dashurin e ri?

22/11/2019 - 21:12

Pas katër vitesh, Bradley Cooper dhe Irina Shayk u ndanë në fillim të qershorit. Që prej asaj kohe, të dy janë përfolur më së shumti përsa i përket kujdestarisë së vajzës së tyre, megjithatë së fundmi thuhet se Irina është në një romancë të re.

Deri tani, nuk dihet asnjë detaj në lidhje me burrin misterioz që e shoqëron kudo modelen. Ai mund të jetë një mik, mund të jetë truproja e saj, por mund të jetë edhe i dashuri i ri, nuk i dihet.

Irina dhe njeriu misterioz janë fotografuar rrugëve të Nju Jorkut teksa largoheshin nga godina e Hotel Mercer. Nga ana tjetër, burime të ndryshme thanë për Life & Style se Cooper është i hapur tashmë për të nisur një marrëdhënie të re.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.