Ish i fejuari i Ariana Grandes flet për ndarjen me të

22/11/2019 - 21:05

Ish i fejuari i këngëtares Ariana Grande, Pete Davidson ka dhënë një intervistë ku është shprehur për herë të parë për ndarjen me të.

Ata u lidhën në fejesë në maj të vitit 2018 dhe më pas vendosën të ndahen në tetor të po atij viti.

“Unë kurrë nuk bëj deklarata publike në lidhje me marrëdhëniet sepse thjesht nuk mendoj se është e drejtë, më kupton? Unë zakonisht shprehem sesi ndjehem përmes punës. Kështu që, shpresoj që ajo të jetë mirë. Shpresoj që ajo të jetë shumë e lumtur. Dhe kjo është e gjitha”,-ka thënë ai gjatë intervistës për “Paper”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me partnerin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën – Stresi prej kohësh ka qenë në qendër

Moderatorja Rudina Dembacaj, feston sot ditëlindjen. Por duket se dita e saj e veçantë nuk është edhe aq e gëzueshme për të.

Ylli i kinematografisë Angelina Jolie, është fotografuar nga paparacët duke bërë pazar në Kaliforni, së bashku me vajzën e saj Vivienne.

Në mesnatë është prezantuar kënga më e re e dy këngëtarëve Kida dhe Mozzik me titullin “PP”.

Dy këngëtaret e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul M

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ishte e ftuar një ditë më parë në programin "Rudina" në TV Klan për të folur për projektin muzikor

Christina Ricci ka kërkuar divorc dhe urdhër mbrojtje nga bashkëshorti i saj prej 7 vitesh, James Heerdegen, pasi ky i fundit ushtroi dhu

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.