“Ishte si të puthesha me vëllanë tim”/ Dy aktoret e famshme zbulojnë puthjet më të këqija në set

19/10/2020 - 17:05

Dy aktoret e famshme, Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson, kanë treguar së fundmi përvojat e tyre në set me disa nga partnerët e famshëm meshkuj. Përveçse që janë dy aktore të Hollywood-it, janë edhe dy mikesha të shkëlqyera.

Me rastin e podcastit të  “Goop di Gwyneth”, dy koleget u argëtuan duke treguar anekdota për partnerët meshkuj në filmat e tyre.

“Sa herë që puthja Matthew McConaughey, dua të them, kishte gjithnjë diçka që dilte në rrugë”, tha Hudson. “Kur po putheshim në fund të “All Crazy for Gold”, ishim në oqean dhe patëm një përplasje aeroplani, por ai kishte kërcyer në të gjithë fytyrën!” bëri shaka ajo.

Ndërkohë Gwyneth ka folur për puthjen me kolegun Robert Downey Jr gjatë “Iron Man”. “Me Robert, për shembull, kur u putha isha si “ti po bën shaka me mu”. Ishte si të puthesha me vëllain tim”, ka treguar ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Agnesa Vuthaj është një nga modelet më të ëmbla të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për stilin e veçantë të veshjes.

Covid-19, çdo ditë e më tepër po infekton më shumë njerëz se ç’ishte parashikuar.

Suksesi i dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti nuk po njeh limite.

Lidhja e Princit William dhe Kate Middleton u vulos me puthjen e tyre të paharrueshme në ballkonin e Pallatit Buckingham në 2011-n.

Valbona Selimllari ditën e djeshme ka qenë e ftuar në emisionin “N’fermë”.

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, u diskutua në lidhje me operacionet plastike.

Tekstshkruesi i njohur, Olti Curri, tregoi një episod interesat me një këngëtare, teksa po diskutonin në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”,

Prej disa muajsh është bërë e ditur se evenimenti “American Music Awards 2020” do mbahet sot më 22 nëntor.