“Jam e humbur pa ty”, urimi i ndjerë i Lorit për Sarën

18/01/2020 - 20:14

Sara Hoxha, trashëgimtarja e "Top Channel" feston ditën e sotme ditëlindjen e saj.

Në këtë ditë speciale për Sarën, tashmë 24-vjeçare, Lori i ka dedikuar një urim të ndjerë e të veçantë në Instagram teksa poston disa foto me motrën e saj.

"Isha në kërkim të një fotografie për ta postuar në nder të ditëlindjes së saj dhe kuptova që ajo është në shumicën e fotografive të mia, gjë që është edhe në jetën reale. Asgjë në jetën time nuk është e sigurtë por ajo është dhe ajo duhet të gëzojë çdo ditë. Unë dua të sigurohem që të gjithë e dinë se sa mirënjohës jam për ta pasur sepse nuk do të jem në gjendje të kaloj jetën time pa të. Ne të dyja e dimë se gjërat nuk kanë qenë të lehta, por ajo sigurohet që unë të mos kaloj asgjë vetëm. Ajo është më e kujdesshmja dhe gjithmonë do të mundohet ti bëjë njerëzit të ndjehen të veçantë ndërsa i bën ata të qeshin duke qënë e vërtetë me ta. Ajo është mamaja më e mirë për djemtë e saj të vegjël dhe akoma gjen kohën për të organizuar udhëtimet e mia sepse le të jem e sinqertë unë jam e humbur pa të. Shpresoj që të mos më duhet të jetoj një ditë të vetme pa ty @sarahoxhaaa shijo një vit tjetër të jetës mezi po pres të festoj me ty sonte dhe përgjithmonë", shkruan Lori.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

was looking for a picture to post in honor of her birthday and realized she’s in most of my pictures which is bascially how it is in real life too. nothing in my life is a certainty but she is and she should be celebrated every single day. I want to make sure everyone knows how incredibly grateful I am to have her because I wouldnt be able to go through my life without her. We both know things havent been easy but she makes sure I dont go through anything alone. She is the most thoughtful and is forever going out of her way to make people feel special while making them laugh or slapping them with the hard truth every now and then she is the best mama to her little boys and still finds the time to organize my trips because lets be honest im lost without her. Hope I dont have have to live a single day without you @sarahoxhaaa enjoy another amzing year of life cant wait to celebrate you tonight and always.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Duffy, ka treguar se është droguar dhe dhunuar pasi është mbajtur peng për ditë me radhë.

Vitin e kaluar, pasi Roberti u nda nga Nora, u përfol se ai kishte nisur një lidhje të re me një modelen Xhesika Kadiu.

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi, po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mba