Jennifer Aniston shton dyshimet për një rikthim me Brad Pitt (FOTO)

21/01/2020 - 20:09

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikthim të mundshëm më Brad Pitt-in, plot hijeshi, Jennifer Aniston rindezi dyshimet për një romancë të mundshme me ish-bashkëshortin e saj.

Ylli i serialit “Friends” shpërndau në llogarinë personale në Instagram një fotografi, që shfaq mbi vaskë të lënë ashtu shkujdesur fustanin e  saj të bardhë Dior, sandalet dhe trofeun e fituar.

Kaq u desh dhe shumë nga ndjekësit shprehën një dëshirë të përbashkët: shpresojmë të ta ketë hequr Brad!

“Vaska e Brad-it është ajo? Do Zoti është e tij”, shprehet një prej disa komentueseve.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i famshëm Tom Hanks dhe e shoqja, Rita Wilson, të cilët u prekën nga koronavirusi në Australi, janë kthyer në SHBA.

Kylie Jenner i është bashkuar listës së njerëzve të pasur që kanë dhuruar para për të gjetur kurën ndaj koronavirusit, për të blerë pajis

Në këto ditë të vështira për të gjithë si pasojë e përhapjes së pandemisë, këngëtarja e njohur, Fifi ka menduar që të jetë më pranë publi

Në mesin e shumë yjeve botërore, edhe aktori Arnold Schwarzenegger, ka dhuruar një donacion për të luftuar pandeminë e koronavirusit.

E premtoi dhe ja ku doli projekti i saj muzikor. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa ka publikuar vi

Angelina Jolie ka dhuruar 1 milion dollarë për organizatën "No Kid Hungr", e cila shpërndan ndihma për komunitetet të ushqejnë fëmijët që

Këngëtarja me famë ndërkombëtarë, Rihanna, ka dhuruar plotë pesë milionë dollarë në përpjekjet për lehtësimin e koronavirusit përmes fond

Mamaja e këngëtares me famë botërore Rita Orës, Vera Ora është futur në vijën e parë të frontit të luftës kundër CoVid-19.

Emisioni i humorit "Portokalli" nuk do të vazhdojë më transmetimin për shkak të situatës së koronavirusit.

Reperja e famshme, Cardi B përmes një video në Instagram thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë me koronavirus genjejnë dhe e bëj