Jennifer Garner mbështet lidhjen e re të ish-bashkëshortit me Jennifer Lopez

10/06/2021 - 19:43

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck duket se e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel, pasi ditët e fundit kanë vendosur të jetojnë së bashku.

Jennifer së bashku me fëmijët e saj ka vendosur ta “braktisë” Miamin, për të jetuar tashmë në Los Anglelos pranë Ben.

Ky hap i tyre ka gëzuar jo vetëm fansat e dyshes, por edhe ish-bashkëshorten e Affleck. Jennifer Garner ka dhënë bekimet e saj së largu për Lopez dhe Affleck.

"J.Lo e ka aprovimin e Jennifer. Ato janë takuar ndër vite kur u janë kryqezuar rrugët dhe JLo mendon se ish-bashkëshortja e partnerit të saj është një nënë dhe njeri i mrekulleshëm”, - u shprehen burimet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon, por gjërat nuk kanë shkuar mirë gjatë inte

Aktori i njohur turk dhe shumë i dashur për publikun shqiptar, Kivanç Tatlitug do të bëhet së shpejti baba.

Kim Kardashian ka shpjeguar arsyen pse u divorcua nga Kanye West.

Modelja Irina Shayk dhe reperi Kanye West nuk e kanë konfirmuar ende romancën e tyre, por fotot e shkrepura nga paparaci kanë zbuluar gji

Ermal Meta ka shënuar një tjetër super sukses dhe s’mund të na bënte më krenarë.

Këngëtari i dashur për publikun, Shpat Kasapi ka kurorëzuar në martesë dashurinë e tij me të fejuarën, Selvije Jao.

Kohët e fundit është përfolur në media se Olti nuk u zgjodh opinionist në "Big Brother" pasi ka patur një konflikt mes tij dhe Arbanës.

Megjithëse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermod

Këngët e Dua Lipas kryesojnë listën e më të dëgjuarave në radion dhe televizionin britanik për vitin 2020, falë albumit të saj fitues të

Pas ardhjes në jetë të Poem Blu dhe sukseseve të njëpasnjëshme, Ledri Vula dhe familja e tij kanë blerë një vilë të re.