Jennifer Lopez akuzohet se kopjoi Beyonce në performancën erotike (FOTO)

24/11/2020 - 18:30

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Diva e muzikës bëri një performancë të jashtëzakonshme që ngacmoi imagjinatën gjatë interpretimit të hitit të saj “Pa’ Ti + Lonely” në bashkëpunim me Maluman.

Por shumë prej fansave e kanë krahasuar 51-vjeçaren me interpretimin e  Beyonce Knowles.

Fansat e Beyonce kanë pohuar se që nga stili i flokëve, vallëzimi, karrigia dhe lëvizjet e tjera, performanca e J.Lo ngjante shumë me atë që kishte bërë Beyonce në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy kur interpretoi “Drunk In Love”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg