Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Jennifer Lopez mahnit fansat me fustanin e bardhë të ceremonisë (FOTO)

26/02/2021 - 16:54

Jennifer Lopez ka ndezur përsëri rrjetet sociale, kësaj radhe me foton e fustanit të nusërisë. Këngëtarja e aktorja duhet të martohej me yllin e bejsbollit amerikan Alex Rodriguez, por martesa e tyre është shtyrë tre herë deri tani.

J-Lo do të martohej me Rodriguez prej vitit të kaluar ne Itali, por ceremonia është shtyre disa herë prej masave të koronavirusit.

51-vjeçarja gjithsesi ka emocionuar fansat me foton e fustanit të nusërisë, një veshje e punuar me delikatesë dhe me shpatull të rënë, për të cilin Jennifer tha se i rrinte i fiksuar “si një dorezë”.

I fejuari i saj Alex i kishte bërë kërkesën magjike dy vjet më parë dhe Jennifer ka pranuar, edhe pse pohon se prej pandemisë së koronavirusit  të dy janë detyruar të marrin seanca konsulence te psikologu.

J-Lo pranonte se çifti kishte marë konsulencë  për mbarëvajtjen e marrëdhëneis së tyre tashmë katër-vjeçare. “Besoj se na ka ndihmuar shumë. Martesën e kishim planifikuar prej muajsh, dhe e dëshironim jashtë SHBA. Ndoshta nuk është koha e duhur por çdo gjë ka momentin e saj magjik”, tha Lopez.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, ndau me fansat lajmin se shumë shpejt do të bëhej baba për herë të dytë.

Aktori hollivudian, Christian Bale është i njohur për transformimet e jashtëzakonshme duke iu përshtatur roleve filmike.

Dua Lipa artistja shqiptare me famë botërore, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Jennifer Lopez është ndarë përfundimisht nga partneri i saj, Alex Rodriguez. Çifti ka njoftuar për ndarjen në një deklaratë të bërë pak d

Këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila do të përfaqësojë muajin tjetër Shqipërinë në “Eurovision 2021”, është duke promovuar këngën e saj “

Çifti i famshëm i showbizz, Beyonce dhe Jay Z numëron një pasuri prej më shumë se një bilion dollarësh.

Artistja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka fituar një çmim tjetër si ‘Favorite Artist-Crossover’, në American Music Award.

Aktorja e njohur britanike Helen Mccrory ka vdekur në moshën 52 vjeçare pas një beteje private me kancerin, njoftuan sot të afërmit e saj

Artistja e famshme, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen një ditë më parë.

Rozana Radi është single! Ose të paktën kështu na ka lënë ajo të kuptojmë.