Jennifer Lopez poston foton dhe fjalët e Nënë Terezës: Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat...

29/05/2020 - 10:36

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Por këtë herë në Instastory ka bërë një postim ndryshe. JLO ka shpërndarë foton e Nënë Terezës, bashkëngjitur me një shprehje të Shenjtores shqiptare.

“Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat, por tani e di se lutja na ndryshon ne, dhe ne ndryshojmë gjërat”, thuhet në shprehjen e Shenjtores sonë, të cilën këngëtarja e shoqëron me një zemër dhe dy duar që luten.

Kjo nuk është hera e parë që persona të famshëm shpërndajnë foto dhe shprehje të Nënë Terezës, që është frymëzim për miliona njerëz.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë