Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

John Travolta kujton të birin e ndjerë me postimin prekës

14/04/2021 - 21:21

John Travolta ka ndarë një mesazh prekës për djalin e tij, Jett i cili u nda nga jeta në vitin 2009. Jett do të festonte ditëlindjen dhe Travolta postoi një foto të tyre bardh e zi, shoqëruar me një mesazh ku shprehte dashurinë dhe mallin për të birin.

“Gëzuar ditëlindjen i bukuri im Jetty. Të dua”, u shpreh Travolta.

Edhe e bija e aktorit, Ella komentoi në postimin e të atit me disa emoji zemra. Ajo publikoi edhe një foto me vëllain kur ata ishin të vegjël.

“Të dua Jetty. Gëzuar ditëlindjen”, shkroi Ella.

Jett Travolta, asokohe 16 vjeç humbi jetën gjatë pushimeve të tyre familjare në Bahamas. Ai lëndoi kokën në tualet pas epilepsisë.

Jett ishte djali i Travoltës me aktoren Kelly Preston. Ajo u nda nga jeta vitin e kaluar pas një beteje me kancerin e gjirit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.