Jonida Vokshi publikon foton e parë të vajzës: E bukur si baba vet

20/09/2020 - 21:30

Tre muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushes Emi, prezantuesja dhe aktorja Jonida Vokshi ka vendosur të publikojë në rrjet fotot e saj të para.

Ndërsa shfaqet e lumtur teksa e mban në krahë, ajo shkruan në instagram: “Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume. P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”.

Jonida dhe Besniku janë njohur në xhirimet e serialit “O sa mirë” dhe tashmë aktorja ka vendosur të jetojë në Prishtinë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.

Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm.

Miley Cyrus pretendon se ka parë një qenie jashtëtokësore.

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Çifti i njohur i aktorëve në Turqi, Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë.