​Justin Bieber u kërkon mediave të ndalojnë përdorimin e fotove të tij të vjetra

24/11/2020 - 15:44

Justin Bieber u ka kërkuar mediave të bëjnë zgjedhje më të mira në fotot që publikojnë prej tij, pasi ai është lodhur të duket i sëmurë në shkrepje.

Këngëtari i famshëm pranoi se ishte i zhgënjyer kur zbuloi se kaq shumë foto erdhën nga premiera e dokumentarit të tij në YouTube në janar, kur ai nuk ndihej mirë.

"Unë nuk e di se cili është algoritmi pse shfaqen fotografi të caktuara, por kjo është kaq zhgënjyese duke marrë parasysh se unë kam marrë shumë kohë për t’u bërë i shëndetshëm dhe ndihem sikur njerëzit përpiqen të më sabotojnë në mënyrë legjitime. Kjo ishte një kohë jo e shëndetshme. Unë po luftoja sëmundjen Lyme, apo jo? Në të gjitha fotot kryesore dukem i çrregullt, apo jo? Unë padyshim që po kaloja një kohë të vështirë, por këto janë fotot që mediat vazhdojnë t’i përdorin. Ka kaq shumë fotografi të reja që unë u kam shërbyer mediave dhe ata vazhdojnë të përdorin këto fotografi. Është zhgënjyese për mua. Do të doja ta ndryshonin atë. Unë u kam kërkuar ta ndryshojnë. Kam bërë shumë fotosesione që nga ajo kohë, por ata duhet t’i vendosin këto foto", përfundoi Justin Bieber, i cili doli publikisht me betejën e tij të sëmundjes Lyme në janar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Lady Gaga e cila këndoi himnin kombëtar shoqëruar nga banda e marinës amerikane në inagurimin e Joe Biden si president i SHBA

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak. Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New

Këngëtari i njohur, Robbie Williams ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Fifi i bëri të gjithë lëmsh me deklaratat për “Stracciatella-n” e saj.

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka treguar gjithmonë se sa e lidhur është me vendin e saj të lindjes dhe së fundmi i ka bërë thirrje të gjit

Prej muajsh, aktorja durrsake Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë për të jetuar me bashkëshortin e saj, të cilin ende nuk e ka zbulua

Harry Brant, një model dhe djali i koleksionuesit të artit bashkëkohor Peter Brant dhe gruas së tij, supermodeles Stephanie Seymour, ka v

Alex Rodriguez është gati të martohet me JLo sa më parë të jetë e mundur.

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg