“Kam qenë shumë sëmurë”, Besa Kokëdhima tregon çfarë i ndodhi gjatë xhirimit të klipit

15/08/2020 - 11:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima publikoi ditën e djeshme projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar "Don"’.

Mirëpo gjatë xhirimit të klipit ajo ka treguar se ka qenë shumë sëmurë, madje më keq se të ishte infektuar nga COVID-19.

"Kam qenë shumë sëmurë teksa xhiroja "Don". Jo Corona, më keq. Faleminderit skuadrës sime që më bëri të dukem mirë kur ndihesha…", shkruan Besa në postimin e saj në Instagram.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.