Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Kanye West pranon ndarjen nga Kim Kardashian, iu përgjigjet letrave të divorcit

13/04/2021 - 11:37

Reperi Kanye West i është përgjigjur letrave të divorcit që bashkëshortja e tij, Kim Kardashian paraqiti dy muaj më parë.

Revista "HollywoodLife" shkruan se 43-vjeçari mori dy muaj kohë për të pranuar divorcin dhe gjatë kësaj perriudhe është përpjekur të rregullojë marrëdhënien me Kim, për të shpëtuar martesën.

Një burim i afërt me reperin ka zbuluar se më 9 prill, avokatët e Kanye paraqitën dokumente që kërkojnë kujdestari të përbashkët për 4 fëmijët e tyre.

"Kanye shpresonte se gjatë kësaj kohe do të mund të rregullonte gjërat. Është e qartë se kjo nuk po ndodh, dhe ai më në fund e ka pranuar ndarjen. Rrethi i tij i ngushtë e nxiti të punësonte një avokat të mirë dhe ta zgjidhte këtë një herë e përgjithmonë dhe fatmirësisht ai më në fund dëgjoi arsyen. Shqetësimi i tij kryesor është marrja e të drejtave të barabarta për të parë fëmijët e tij. Kjo nuk është diçka që Kanye dëshiron. Nëse do të ishte në dorën e tij, ky divorc nuk do të ndodhte, kështu që ndërmarrja e këtij hapi ishte shumë e dhimbshme për të. Por, ai nuk ka asnjë mundësi tjetër."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fituesi i dyfishtë i Oskarit Robert De Niro ka kaluar javët e fundit duke filmuar filmin e ri "Killers of The Flower Moon"  ku plagosi kë

Nuk ka më dyshime, Rita Ora dhe regjisori i famshëm Taika Waititi janë bashkë.

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta.

Princi Harry e përshkroi jetën mbretërore si një përzierje midis filmit “Truman Show” dhe kopshtit zoologjik, në një intervistë me Dax Sh

Reperi, Don Xhoni ka publikuar projektin e tij më të ri, një këngë “diss” për të gjithë kolegët e tjerë që nuk e kanë mbështetur në filli

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renee, është bërë një zonjushë e vogël që na habit gjithmonë e më shumë në rrjete sociale.

Këngëtarja Lori Kaçka ka folur së fundmi për një ndër periudhat më të vështira të jetës së saj.

Fotoja e publikuar një ditë më parë nga Fiori Dardha i bëri të gjithë të dyshonin se moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar.