Kate Winslet rrëfen përvojën e frikshme në filmin Avatar 2

22/02/2021 - 22:37

Kate Winslet është shprehur se mendoi se për pak do të vdiste  gjatë xhirimeve të “Avatar 2”. Aktorja 45-vjeçare theu rekordin e Tom Cruise duke mbajtur frymën nën ujë për shtatë minuta dhe 14 sekonda.

Megjithëse ishte një përvojë e mrekullueshme, aktorja është shprehur gjithashtu se ishte e vetëdijshme për rrezikun që paraqiste.

“Zot, është thjesht e mrekullueshme. Nuk mund të mendosh për asgjë, nuk mund të bësh lista në kokën tënde, thjesht po shikon flluskat poshtë teje. Fjalët e mia të para, kur dola ishin, ‘A kam vdekur?’ Po, mendova se do të vdisja.” u shpreh aktorja.

Në një intervistë për “Entertainment Tonight”, Kate deklaroi se ishte “shumë krenare” për veten. Teksa u shpreh se kishte patur njerëz që i shkonin në vendin e punës dhe i shprehnin habinë e tyre se si kishte rezituar aq gjatë në ujë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Gal Gadot pritet të bëhet nënë për herë të tretë.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka bërë të ditur se gjatë i është nënshtruar një operimi në gju.

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj iu nënshtrua ditën e sotme testit për koronavirus.

Pak javë më parë, Çiljeta Xhilaga humbi të atin pas një beteje të gjatë me koronavirusin.

Së fundmi Angeline Jolie ka vendosur të shesë një nga dhuratat më të shtrenjta që i ka blerë ish-bashkëshorti i saj Brad Pitt.

Vetëm një ditë më parë albumi i Dua Lipës është certifikuar si “platinum” në Mbretërinë e Bashkuar.

Këtë vit, pandemia i detyroi Golden Globe të heqin dorë nga mbrëmja gala, nga tapeti i kuq dhe nga festa pas ndarjes së çmimeve.

Gjykata  e Kukësit ka vendosur të kthejë në burg këngëtaren Fjolla Morina.

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë në fund të vitit të kaluar.