Katër muaj pas ndarjes, ç’po ndodh mes Dafina Zeqirit dhe Dj Geek...

10/08/2020 - 13:52

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, në prill të këtij viti bëri publik vendimin që kishte marrë në lidhje me marrëdhënien me Dj Geek, i cili rezultoi të ishte ndarja.

Por komentet e fundit që i kanë bërë njëri-tjetrit në rrjete sociale ngritën shumë dyshime te fansat, pasi edhe zemrat nuk munguan.

Dj Geek komentoi “Whoh” shoqëruar me zemra dhe Dafina ia kthen në të njëjtën mënyrë.

Megjithatë, nuk dihet nëse këto zemra tregojnë se dyshja kanë mbetur miq të mirë, apo se po rikthehen bashkë, vetëm 4 muaj pas ndarjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow ka festuar një ditë më parë 48-vjetorin e lindjes në një mënyrë të veçantë.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana V

Moderatorja Arjola Shehu sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera.

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martes

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.