Katie Holmes krah për krah me të dashurin në New York

26/09/2020 - 22:25

Gjithmonë më pranë njëri-tjetrit Katie Holmes dhe shefi Emilio Vitolo të cilët nuk fshihen më. Dorë për dore në New York të dy tregojnë dashurinë e tyre që ka lindur disa javë më parë. Artistja 41 vjeç dhe Vitolo, 33, duket se janë çifti perfekt. Ndoshta është pikërisht kjo lidhja që Holmes ka shpresuar të gjejë, pas fundit të historisë së dashurisë me Tom Cruise.

Katie është përfolur për shumë flirte pas ndarjes nga Cruise, por asnjë nuk është zyrtarizuar nga aktorja. Artistja gjithmonë ka qenë shumë e lidhur me dashurinë e saj të vetme të madhe, vajzën Suri, që ka mbushur 14 vjeç dhe që Holmes e ka nga martesa me Tom Cruise, me të cilin është divorcuar në 2012.

Tani Katie Holmes duket se ka gjetur qetësinë në New York në krah të Emilios që është 7 vjet më i ri se ajo. Vitolo ishte në prag të martesës kur u njoh me Katie Holmes. Sipas miqve të tij, ai ra në dashuri kokë e këmbë më artisten duke bërë që të anulojë martesën dhe duke u ndarë nga e fejuara e tij vetëm me një sms.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur, Beyonce ka pozuar për numrin e muajit dhjetor të “British Vogue”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia u bënë u bënë prindër të një vajze më 22 tetor, të cilën vendosën ta quajnë Geraldina.

Aktorja e njohur hollivudiane, Scarlett Johansson është martuar në fshehtësi me të fejuarin e saj Colin Jost.

Kim Kardashian, mbushi 40-vjeç disa ditë më parë, ndërsa festa e saj ishte kryefjala e të gjitha mediave.

Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare më 16 janar të këtij viti.

Legjenda e muzikës, Elton John teksa ka folur në një videolive me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka komplimentuar atë publ

Dhjetë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj  u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Die

Nuk është thashethem, ka një njeri të ri në jetën e Adele.

Gwen Stefani i ka thënë “Po” propozimit për martesë të Blake Shelton, pas 5 vitesh së bashku.

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina më në fund e kanë fituar bete