Katy Perry dhe Orlando Bloom zbulojnë gjininë e fëmijës me një foto

05/04/2020 - 15:29

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale. Këngëtarja thjesht u shfaq me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e këngës “Never Worn White”.

Pas publikimit të klipit, ajo shkroi në rrjetet sociale se më në fund nuk i duhej ta fshihte më barkun duke mbajtur ndonjë çantë para.

Diten e sotme këngëtarja ka zbuluar edhe gjininë e bebit, që me sa duket qenka një vajzë. Ajo ka postuar në Instagram një foto të partnerit të saj, Orlando Bloom, me fytyrën të lyer me shkumë rozë.

Katy do të bëhet nënë për herë të parë, ndërsa Bloom do të bëhet baba për herë të dytë, pasi ka një djalë 8-vjeçar me modelen Miranda Kerr.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 it’s a girl 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta.