“Ke bërë seks?”, Bebe Rexha lë pa fjalë me përgjigjen: Çfarë është kjo?!

15/07/2020 - 18:44

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me 10.3 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”.

Madje ajo i ka habitur të gjithë me një përgjigje që i ka dhënë njërit prej tyre. Përmes një statusi në “Instastory”, ylli i famshëm është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për seksin dhe për marrëdhëniet seksuale.

Një nga ndjekësit e Bebes, e ka pyetur këngëtaren nëse ka bërë seks, dhe ajo është shprehur se nuk ka dëgjuar kurrë për këtë gjë. Madje ka pyetur se çfarë është.

“Ke bërë ndonjëherë seks?”, e pyet dikush dhe këngëtarja përgjigjet: “Çfarë është kjo? Nuk kam dëgjuar kurrë për këtë gjë…”. Kuptohet që Bebe ka bërë ironi me fansin, pasi pyetja mund të mos i ketë pëlqyer ose është diçka mjaft private.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Aktori i humorit, Florjan Binaj u infektua me Covid-19 një muaj më parë dhe arriti ta fitojë betejën me virusin.

Moderatorja Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë këngë remix.

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga koronavirusi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha duket se nuk po kalon ditë të mira për shkak të problemeve me shëndetin.

Së fundmi Sara Hoxha, e dashura e Ledrit ka postuar një foto ku tregon strijat në pjesën anësore të kofshëve.

Kanye West synon të fitojë dashurinë e bashkëshortes së tij Kim Kardashian me pushime, ku do të përpiqet të rregullojë gjërat.

Meghan Markle feston sot ditëlindjen e saj të 39-të dhe nuk ka munguar urimi nga mbretëresha Elizabeth, Princi William dhe bashkëshortja 

Françeska Jaçe është një nga femrat më seksi dhe ekstravagante shqiptare.