Kendall Jenner pranon publikisht se është konsumuese e rregullt e marijuanës

14/09/2020 - 21:31

Të pranosh dashurinë për drogërat apo substancat e dëmshme e shohim shpesh në këngët e reperëve që duan të duken “gangsta”. Këtë herë, ky rrëfim vjen nga një modele dhe as më shumë e as më pak, por Kendall Jenner. 24-vjeçarja e ka treguar këtë në një episod të fundit të “Sibling Rivalry” me Kate dhe Oliver Hudson.

Ajo është shprehur se është konsumuese e rregullt e marijuanës dhe e dashuron: “Askush nuk e di, kjo është hera e parë që e them publikisht.”

Marijuana është e ligjshme në Kaliforni, kështu që modelja nuk rrëfeu asgjë që mund të dënohej. Kim Kardashian ka treguar më herët se i pëlqejnë produktet CBD, që kanë si bazë kanabisin. Madje rikutjojmë se për fëmijën e tyre të katërt, ajo dhe Kanye organizuan një “baby shower” me temë kanabisi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.

Pak ditë më parë, reperi i njohur Stresi rezultoi pozitiv me koronavirus.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy prej emrave më të përfolur në mediat rozë.

Aktorja e njohur hollivudiane, Gwyneth Paltrow ka festuar një ditë më parë 48-vjetorin e lindjes në një mënyrë të veçantë.

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ishte e ftuar mbrëmë në premierën e emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana V

Moderatorja Arjola Shehu sot feston ditëlindjen e saj ndryshe nga herët e tjera.

Reperi shqiptar, Arian Gushi i njohur me emrin e artit, Gold Ag ka pranuar se ai dhe bashkëshortja e tij, të cilët u kurorëzuan në martes

Për blogerin durrsak, Olti Curri në ditët e sotme nuk ka rëndësi të jesh i bukur apo inteligjent, rëndësi ka sipas tij të jesh "p*** s**e

Ndonëse ka arritur majat e suksesit në industrinë muzikore në botë, këngëtarja Rita Ora e ka përkrahur gjithmonë Shqipërinë dhe Kosovën.