Kënga e Bebe Rexhës më e mira e dekadës

17/11/2019 - 11:25

Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”. Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së “Billboard” në zhanrin country. Ajo është cilësuar si kënga më e mirë e dekadës në këtë zhaner muzikor dhe Bebe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Kjo këngë ka thyer rekord pasi ka qëndruar për më shumë se 50 javë në krye të klasifikimit.“Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ka marrë 848 milionë klikime në Youtube. Ky projekt i hapi këngëtares më shumë dyer në muzikë, pasi ajo mori shumë vlerësime pozitive nga fansat, por edhe nga kritikët.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin.

Barku i rrumbullakosur i Klea Hutës në emisionin "Shiko kush luan", hodhi dyshimet e para se bukuroshja e ekranit është në pritje të ëmbë

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora ka reaguar pas rindërtimit të banesës së re të familjes Sala, e cila mbeti e pastre

Fundi i vitit që lamë pas, ishte i vështirë padyshim për të gjithë shqiptarët, pasi vendi u godit nga një tërmet tragjik.

Reperi Eminem ka surprizuar të gjithë fansat me lajmërimin e papritur të albumit të tij të ri.

Pas vendimit të papritur të Princit Harry dhe Meghan Markle për t’u larguar nga familja mbretërore, duket se plani tyre do prishet pasi K

Pak kohë më parë, Kastro Zizo bëri publik lajmin, se së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë.

Kostoja e sigurisë për Princin Harry dhe Meghan Markle mund të shkojë deri në 10 milionë dollarë në vit, thotë një ekspert.

Çiljeta Xhilaga së fundmi ka habitur gjithë ndjekësit e saj, duke fshirë të gjitha postimet në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Gaze