Këngëtari i famshëm britanik flet për lidhjen me Era Istrefin: Është e gjithë bota për mua

24/05/2020 - 16:07

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Dyshja nuk ka preferuar të flasë për këto thashetheme deri më tani, ku Juliani në një mini intervistë me ndjekësit në “Instagram” ka treguar të vërtetën për marrëdhënien me Erën.

Një nga ndjekësit e ka pyetur nëse ai dhe këngëtarja janë çift dhe Juliani i është përgjigjur duke e quajtur atë si shoqen më të mirë.

"Era Istrefi është shoqja ime më e mirë. E dua shum. Kemi kaluar shumë gjëra bashkë. Kemi udhëtuar nëpër botë bashkë. Kemi jetuar bashkë. Nuk mund të ishim më të afërt se kaq. Ajo është e gjithë bota për mua", është shprehur këngëtari britanik.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.

Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij pinte dy shishe

Pas shumë vitesh në ekranin e Top Channel, duket se moderatorja e programit "Portokalli", Xhemi Shehu ka dhënë dorëheqjen.

Me një foto nga momentet e tyre romantike, Sara Hoxha i ka dedikuar një urim të ëmbël partnerit të saj, Ledri Vula i cili sot feston ditë

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme.

Pasi ka shpallur kandidaturën e tij si president i SHBA, Kanye West ka dhënë një intervistë për "Forbs".