Këngëtarja e famshme thotë se e kanë droguar, përdhunuar dhe rrëmbyer për ditë me radhë

26/02/2020 - 12:04

Këngëtarja dhe aktorja me famë botërore, Duffy, ka treguar se është droguar dhe dhunuar pasi është mbajtur peng për ditë me radhë.

Bukuroshja nga Uellsi, shkroi në Instagram për ngjarjen e hidhur, pavarësisht se tani thotë se është rikuperuar.

“E vërteta është se, dhe ju lutem më besoni se tani jam mirë dhe e sigurt. Jam përdhunuar dhe droguar dhe mbajtur peng për disa ditë”. “Mundeni vetëm të merrni me mend se sa herë jam menduar të shkruaj për këtë”, ka shkruar Duffy në Instagram.

Duffy theksoi se në ditët në vazhdim do të japë një intervistë, për të shpjeguar gjithçka.

“Javët e ardhshme do të postoj një intervistë. Shpresoj që t’i përgjigjem pyetjeve tuaja në atë intervistë nëse mundem”, shkruan Duffy.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, Aris.

Kompozitori i njohur, Kledi Bahiti ka festuar ditëlindjet dhe urimet për të kanë qenë të shumta nga miq dhe familjarë.

Zaimina Vasjari në këto ditë karantine ka disa këshilla për femrat.

E kanë bërë një gjest shumë human kundrejt atyre që këto ditë janë lodhur shumë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi.