Këngëtarja Miley Cyrus pretendon se ka parë një alien

22/10/2020 - 19:27

Miley Cyrus pretendon se ka parë një qenie jashtëtokësore.

Në një intervistë për revistën “Interview”, këngëtarja 27-vjeçare ka rrëfyer përvojën e saj teksa tha se është ndjekur nga një UFO në San Bernardinos.

“Unë po udhëtoja me makinë në San Bernardino me një mikun tim dhe u ndoqa nga një lloj UFO. Unë jam shumë i sigurt për atë që pashë.”, u shpreh këngëtarja.

Cyrus vuri në dukje se dhe disa makina të tjera kishin ndaluar për ta parë atë. “Unë e pashë atë duke fluturuar, dhe shoku im e pa atë gjithashtu", shtoi këngëtarja.

Këngëtarja e “Malibu” shtoi më tej duke thënë se “Ne bëmë kontakt me sy, dhe unë mendoj se kjo ishte ajo që më tronditi vërtet. Isha e shokuar për rreth pesë ditë.”

Kujtojmë që Miley nuk është e vetmja që ka rrëfyer eksperiencën e saj me UFO-t. Më parë ishte dhe Post Malone dhe së fundmi dhe këngëtarja Demi Lovato, e cila tha se ka qenë dëshmitare e pamjeve të pabesueshme në qiell.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi zbuloi para pak ditësh përmesdisa fotove në Instagram ku shfaqej pranë bashkëshortit të saj, Tolgahan

Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën "Tani mund të këndosh" tek "E Diela Shqiptare

Yolanda Hadid po e shijon shumë të qenurit gjyshe dhe këtë e shfaq edhe në rrjetet sociale.

Listës së figurave publike që preken nga Covid-19 i është shtuar edhe këngëtarja Diona Fona.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë në tetor dhe solli në jetë një djalë të quajtur Diell.

Në ditët e sotme koncertet muzikore nuk janë problem për artistët, dikur ishte ndryshe.

Dua Lipa e ka bërë tashmë të qartë përgjatë viteve që është shumë krenare për kombësinë e saj shqiptare dhe këtë e ka treguar më shumë me

Muzikantët e muzikës “live”-it, pas aktit normativ të fillimtetorit që ndalon hapjen e klubeve të natës, diskove, “lounge bar”-eve dhe mu

Këngëtarja e njohur, Rosela Gjylbegu ka rrëfyer së fundmi momente të rëndësishme nga jeta e saj e përditshme, por dhe mjaft personale.