Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Këngëtarja rrëfen betejën e frikshme me Covid: Mendova se do të vdisja dhe shkrova testamentin

04/05/2021 - 14:23

Ndonëse ka kaluar më shumë se një vit nga koha kur këngëtarja e famshme, Pink dhe djali i saj, Jameson rezultuan pozitiv me Covid-19, duket se ajo nuk e ka harruar ende atë eksperiencë të frikshme.

Në një intervistë për “Heart Radio” Pink ka treguar se asokohe mendonte se ajo dhe djali do të ndaheshin nga jeta, sepse simptomat e tyre ishin shumë të rënda.

“Duket çmenduri, por ne kishim Covid vitin e shkuar, në fillim të marsit, dhe ishte shumë keq, aq sa unë shkrova sërish testamentin tim. Në atë moment mendoja se çdo gjë kishte marrë fund për ne”,  ka thënë këngëtarja.

Më pas ajo ka treguar se ka telefonuar mikeshën e saj të ngushtë për t’i kërkuar kujdes për bashkëshortin dhe vajzën në rast se do të ndahej nga jeta.

“I thashë, ‘Thjesht dua t’i thuash Willow se sa shumë e desha’. Ishte shumë, shumë e frikshme dhe e keqe. Si prind, mendon çfarë do të lë pas për fëmijën tim? Çfarë po ju mësoj atyre? A do ja dalin ata mbanë në këtë botë, në këtë botë të çmendur që ne po jetojmë tani? Dhe çfarë duhet t’ju them nëse kjo është hera e fundit që duhet t’ju them diçka?”, është shprehur Pink.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Muzikanti Pirro Çako është bërë baba për herë të dytë në fshehtësi të plotë.

Këngëtarja e njohur Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin ka vendosue ta quajë Zen.

Në shumë vende sot festohet Dita e Nënës. Duke përfituar nga ky rast, Eduart Grishaj na ka prezantuar me të ëmën, Diellën.

Këngëtarja Ariana Grande ka më në fund një statujë të re prej dylli në muzen Madame Tussauds që i ngjan shumë herë më shumë sesa e vjetra

Bebe Rexha pak kohë më parë shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max

Aktori Liam Hemsworth është gati të martohet me të dashurën australiane, modelen Gabriella Brooks, pasi sipas US Weekly, gjërat mes çifti

Ledri Vula ka pak muaj prej kur është bërë baba për herë të parë.

Aktori Liam Hemsworth është gati që të martohet me partneren e tij, modelen Gabriella Brooks.