Kida dhe Mozzik sjellin 2 këngë në 1 video, rekord klikimesh për “PP”

03/07/2020 - 16:13

Në mesnatë është prezantuar kënga më e re e dy këngëtarëve Kida dhe Mozzik me titullin “PP”.

Projekti i ri muzikor, ndryshe nga bashkëpunimet e mëparshme është 2 në 1, jo vetëm duet, por janë dy këngë njëra pas tjetrës.

“PP” janë dy këngët Paranoia dhe Pishmon në një të vetme e cila shkon në 6 minuta e 30 sekonda.

Në 16 orë nga publikimi, videoja ka arritur mbi 1,3 milionë shikime në platformën YouTube. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme në shumë media online qarkulloi me shpejtësi lajmi se Çiljeta Xhilaga ishte larguar nga Partia Demokratike pasi ishte zhg

Ben Affleck dhe Ana de Armas i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Në muajin dhjetor të vitit 2019, martesa e Justin Timberlake dhe Jessica Biel ishte pranë përfundimit, për shkak të disa fotove ku artist

Ermal dhe Sabri Fejzullahu janë dy emra mjaft të dashur për shqiptarët.

Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu është mjaft diskrete përsa i përket jetës së saj private. Xhemi ka preferuar ta mbajë sekret bashkëshor

Moderatori dhe gazetari i njohur, Sokol Balla është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e ka dhënë vetë Balla teksa ishte i ftuar në emis

Prej vitesh, këngëtari Alban Ramosaj dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë patur një miqësi të ngushtë.

Kate Winslet ishte vetëm 21 vjeçe kur roli i saj në "Titanic" e ktheu atë në një yll ndërkombëtar.

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi krahas angazhimit në rolet filmike e teatrale ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për jetën e saj, duk

Justin Hartley dhe Chrishell Stause janë divorcuar zyrtarisht. Çifti i aktorëve u martuan në 2017-ën ndërsa u ndanë në vitin 2019.