Kim dhe Kanye ikin me pushime për të shmangur ndarjen

04/08/2020 - 19:21

Kanye West synon të fitojë dashurinë e bashkëshortes së tij Kim Kardashian me pushime, ku do të përpiqet të rregullojë gjërat.

Ylli i hip-hopit hipi në një aeroplan privat me fëmijën e tyre të katërt, djalin Saint në Wyoming, pasi familja vendosi të shpërngulet nga qyteti.

Kjo vjen pasi javën e kaluar ylli i reality-show Kim, 39 vjeçe, fluturoi jashtë Los Anxhelosit për t’u përballur me West në fermën e tij. Pajtimi erdhi pasi West, 43 vjeç, i kërkoi falje gruas së tij për ndarjen e tij në Twitter kur deklaroi se kishte dëshiruar një divorc për dy vjet.

Kim u pa duke qarë gjatë një takimi të shkurtër me kandidatin e ardhshëm presidencial, i cili tha se ai dhe gruaja e tij po mendonin të shkonin për një abort kur prisnin vajzën e tyre më të madhe North, e cila tani është shtatë vjeç.

Pasi Kim tha se thyerja e Kanye ishte një episod bipolar, burri i saj këmbënguli që lotët e tij në tubimin zgjedhor në Karolinën e Jugut nuk kishin asnjë lidhje me shëndetin e tij mendor.

“Unë qava me mendimin se si do të ishte sikur të ndërprisnim shtatzëninë kur prisnim fëmijën tonë të parë. Unë shqetësohem për botën që mendon se nuk duhet të qani për shkak të kësaj teme,” shtoi ai.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë. 

Një ditë më parë, raportohet se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri afër shtëpisë së këngëtares së njohur, Taylor Swift.