"Kjo është nusja e djalit tim!" Klea Huta e ka zgjedhur që tani nusen e Kridit, vajzën e moderatores së njohur

21/09/2020 - 11:21

Ndonëse i biri ka pak muaj që ka ardhur në jetë, duket se Klea Huta e ka zgjedhur nusen e Kridit.

Ajo është vajza e moderatores Jonida Vokshi, e cila dje prezantoi për herë të parë të bijën Emi.

"Ohhh shpiiirt i vogël, mos të paftë syri keq, të dua Emiiiii, kjo pra miq është nusja e djalit tim", i komenton Klea koleges së saj Jonidës në postim.

Klea që tani po mendon të bëjë krushqi me Jonidën dhe Besnikun.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Largimi i Dojna Memës nga Top Channel pak muaj më parë bëri shumë bujë në rrjete sociale.

I ftuar mbrëmjën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan”, Capit T nuk mundi t’i shpëtonte sfidës “Paintball”.

Aktori Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare.

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston u ka bërë kërkesë fansave që të mos e votojnë Kanye West në zgjedhjet në SHBA.

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.