Koronavirusi prish planet e dasmës së Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës

11/08/2020 - 11:52

Prej kohësh mediat kanë shkruar për planet e dasmës së Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës.

Armina kishte nisur përgatitjet rreth një vit më parë, por si për shumë çifte të tjera edhe për blogeren e njohur pengesë është bërë koronavirusi.

Këtë e ka zbuluar vetë ajo në një postim në rrjete sociale, ku është mjaft aktive me ndjekësit.

“E shtyve dasmën për shkak të Covid-it?”-e pyet një ndjekës, të cilit blogerja i është përgjigjur:

“Po, sepse mendoj se këtë periudhë nuk duhet të ketë grumbullime. Shumë dasma janë shkaku i infektimit të njerëve. Kujdesuni!”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Arilena Ara po shënon një tjetër arritje në karrierën e saj, duke u bërë pjesë e botës së modës.

Tani është zyrtare. Tom Cruise do të jetë protagonist në filmin e parë që do të realizohet në hapësirë.

Matthew Koma ka bërë diçka të pazakontë për të shprehur dashurinë për bashkëshorten e tij Hilary Duff.

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën.

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi për supermodelen Gigi Hadid.

23 shtatori është shndërruar në ditë zie për Getoar Selimin.

Aktorja italiane Sophia Loren iu është rikthyer aktrimit pas 11 vitesh shkëputje nga bota e kinematografisë. Ikona e filmave luan në dram

Aktori komedian Jim Carrey, i cili ka argëtuar të gjithë botën me aftësitë e tij gazmore të aktrimit,  do të jetë protagonist i “Saturday

Të shumta janë rastet kur artistët shqiptarë në tërësi kritikohen për ndërhyrjet apo operacionet plastike.

Aktorja e famshme turke Meryem Uzerli pak kohë më parë njoftoi se do bëhej nënë për herë të dytë. Ylli i kinematografisë turke zbuloi se