Krizë mes çiftit Kim-Kanye

04/06/2020 - 21:33

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye West. Ata janë zënë gjatë gjithë kohës dhe nuk janë më si më parë.

Ndërkohë që ne shpresonim që tashmë të pajtoheshin dhe ato gjëra që ndodhën të ngelen pas, Kim dhe Kanye nuk e paskan ndërmend këtë gjë.

Ata po jetojnë bashkë në shtëpinë e tyre në Los Angeles, por secili po sheh punën e vet.

Situata nuk është normale për të vetmen arsye se Kim Kardashian dhe Kanye West thuhet se nuk po shoqërohen gjatë kësaj periudhe me njëri-tjetrin dhe mezi shihen gjatë ditës.

“Kim po punon duke mos u ndalur gjithë ditën dhe po bën gjërat e saj, ndërsa Kanye është duke kaluar një kohë më të vështirë sepse ai nuk ka një rutinë kaq aktive sa Kim”, është shprehur një burim për “Cosmpolitan”.

Por para se dikush të fillojë të vërë në dyshim statusin e marrëdhënies së tyre, burimi gjithashtu shtoi se çifti po “po përpiqet që të bëjë më të mirën për marrëdhënien e tyre”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur i telenovela meksikane, Raymundo Capetillo ka humbur betejën me koronavirusin.

Motra e Cristiano Ronaldos, Elma Aveiro, fut në telashe familjen e CR7.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë koleg

Olti Curri ka thënë dy fjalë për këngët e reja shqiptare që po publikohen këtë sezon vere!

Romanca mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit Romeo Veshaj është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Jada Pinkett Smith ka pranuar që ka qenë e lidhur me këngëtarin August Alsina, ndërsa ishte e martuar me Will Smith.

Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli mori një famë të madhe me rolin e saj si “Hyrrem” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, serial hist

Ditën e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun Ledri Vula festoi ditëlindjen.

Rudina Magjistari ka eksperimentuar rrallëherë me ‘look-un’ e saj duke u shfaqur përherë në ekran me pamjen e saj me flokët biondë.