“Kur e mora vesh i thashë prit është rradha ime”, Almeda Abazi flet për shtatzaninë e të ëmës

21/09/2020 - 10:06

Ish-missi shqiptar Almeda Abazi është një personazh shumë i përfolur në mediat shqiptare, por edhe në ato turke për sukseset në karrierën e saj dhe për shkak të martesës me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman.

Ditën e sotme në një intervistë ekskluzive për emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, Almeda ka treguar reagimin që pati kur mori vesh që do të bëhej me vëlla.

Ajo rrëfen se është mjaft e lumtur që nëna e saj e bëri me vëlla, pasi tani ai është një shok i mirë për Efehan, djalin e saj.

“Kur e mora vesh në fillim për mamin i thashë është rradha ime njëher. Por mirë që është bërë pasi ai dhe Efehan do të rriten bashkë dhe e duan shumë njëri tjetrin që tani. Luajnë shumë me njëri tjetrin  dhe besoj do vazhdojnë të jenë gjithmonë bashkë”, thotë Almeda.

Vëllai i Almedës është vetëm 6 vjeç dhe nga postimet në Instagram kemi parë se është i përkëdheluri i familjes bashkë me Efehanin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Largimi i Dojna Memës nga Top Channel pak muaj më parë bëri shumë bujë në rrjete sociale.

I ftuar mbrëmjën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan”, Capit T nuk mundi t’i shpëtonte sfidës “Paintball”.

Aktori Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare.

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston u ka bërë kërkesë fansave që të mos e votojnë Kanye West në zgjedhjet në SHBA.

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.