Lady Gaga nudo për të promovuar albumin e ri “Chromatica” (FOTO)

18/03/2020 - 22:58

E bllokuar në një kafaz lidhur me kavo elektrike, plotësisht e zhveshur, Lady Gaga pozon për artistin belg Frederik Heyman, që e ka fotografuar në një set fotografik ‘futurist’, për Paper Magazine.

Në kulmin e promocionit të albumit të saj të ri, ‘Chromatica’, që pritet të dalë në 10 prill Miss Germanotta shfaqet në versionin cyber dhe thotë:’Pranoj të jem nudo me të gjithë ju në këtë dhomë, Besoj që po bëjmë art, kjo nuk ëhstë pornogafi’.

Disku i gjashtë “Chromatica” ka si objektiv të ‘festojë për të gjitha gjërat’, duke ritheksuar që ‘asnjëra nuk është më e madhe se tjetra’, shpjegon Lady Gaga në faqet e Paper Magazine, ku shfaqet gjysmë android dhe gjysëm njeri. Ja një fotogaleri me yllin e pop-it e zhveshur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuan kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë.

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "M