Portali "DurrësLajm" kërkon të punësojë një gazetar/e për web, të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresën e email: [email protected]

Loredana do të publikojë për herë të parë këngë në gjuhën shqipe

08/04/2021 - 08:22

Loredana Zefi prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë dhe thuajse të gjitha projektet muzikore deri më tani i ka publikuar në gjuhën gjermane.

Por së fundmi, reperja ka vendosur të sjellë një këngë tërësisht në shqip duke i surprizuar kështu mbështetësit shqiptarë.

Lajmin e ka bërë të ditur Loredana, përmes një postimi të shpërndarë me fansat në InstaStory, të cilin fillimisht e publikoi në TikTok.

"Nëse don don don, baby hajde me mu", thotë në një pjesë të prezantuar nga projekti. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Arbana Osmani ka publikuar së fundmi në InstaStory një foto ku shfaqet 10 ditë pas lindjes së djalit të dytë, Diellit ku treg

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është treguar gjithmonë e hapur me fansat sa i përket problemeve të saj me shëndetin me

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Moderatorja tërheqëse e sportit, Hygerta Sako e pyetur në emisionin “Live From Tirana” në lidhje me vajzën dhe planet për të ardhmen ësht

Ylli i "Keeping Up With the Kardashians" është zyrtarisht miliarderja më e re në botë dhe për ta festuar këtë ajo ka udhëtuar drejt Kalif

Supermodelja Irina Shayk nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram. 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka uruar publikisht presidenten e sapozgjedhur të Kosovës, Vjosa Osmani.

Aktorja dhe këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez është bërë së fundmi pjesë e kopertinës së revistës "In Style", ku për jetën e sa

Zlatan Ibrahimovic gjithmonë e ka krahasuar veten e tij me një luan dhe një kafshë të tillë e ka tatuazh në shpinë.

Kate Winslet flet për një stigmë ekzistente në Hollywood, me të cilën përballen aktorët homoseksualë.